Opis
Inwestycji

Osiedle Leśne to miejsce dla osób ceniących sobie życie wśród przyrody połączone z niedaleką odległością od centrum miasta. Składa się z pięciu czteropoziomowych budynków mieszkalnych z parkingiem podziemnym oraz naziemnym. Teren sąsiaduje z obszarem zabytkowego szpitala wojskowego. 


W pierwszym etapie inwestycji zostaną wybudowane dwa budynki.  Budowa kolejnych trzech budynków planowana jest na rok 2023.


Osiedle powstało mając na uwadze możliwie największą ochronę istniejącej zieleni, zarówno w obszarze objętym ochroną konserwatorską, jak i na terenie planowanych inwestycji mieszkaniowych.


Inwestycja zakłada funkcjonalne i kompozycyjne połączenie obszaru zabytkowego z terenami zabudowy mieszkaniowej. W przyszłości planowane jest powstanie lokali usługowych m.in. żłobek, sklep – co przyniesie dodatkowe atuty dla mieszkańców Osiedla Leśnego. 


W kształtowaniu architektonicznym nowych budynków mieszkalnych przyjęto założenie nawiązania do istniejących budynków zabytkowych. Jest to zrealizowane poprzez zastosowanie dwuspadowych dachów krytych blachą oraz wprowadzenie do elewacji cegły ceramicznej.

Nowoczesny
design

Funkcjonalne mieszkania i niepowtarzalny styl budownictwa.

Bezpieczne
osiedle

W spokojnej okolicy poczujesz się jak w domu!

Dobra
lokalizacja

Inwestycja usytuowana przy drodze wojewódzkiej nr 844, blisko szkoła, przystanek, sklepy.

Blisko
natury

Położenie osiedla bezpośrednio przy Lesie Borek pozwala cieszyć się przyrodą na co dzień.

Warto tu
ZAMIESZKAĆ

Osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach miasta nieopodal lasów, przy ulicy Hrubieszowskiej 102 w Chełmie. Lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi – spacerom, wycieczkom rowerowym. Wybierając dla siebie mieszkanie na Osiedlu Leśnym poprawisz swój komfort życia i będziesz cieszyć się bliskością natury każdego dnia!

Wybierz
Swoje Mieszkanie

Dobierz apartament odpowiadając na swoje potrzeby – oferujemy funkcjonalne lokale mieszkalne od 33,76 do 66,12 m2. Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon, a lokale na parterze posiadają własne ogródki. Mieszkańcy posiadają także przypisane miejsca parkingowe.